23. KALİTE KONGRESİ
Yönetim kalitesindeki güncel yaklaşımlara, sorunlara ve çözümlere ilişkin  bilgileri paylaşmak ve refah düzeyi olduğu kadar sorunları da küreselleşen  dünyamızda, Türkiye’nin hakettiği yeri almasına katkı sağlamak amacıyla her yıl KalDer tarafından Kalite Kongresi düzenlenmektedir. Avrupa’nın alanında en büyük Kalite Kongresi olan KalDer Kalite  Kongreleri, 22 yıldır KalDer tarafından düzenlenmekte olup, her yıl Türk İş Dünyası’nın gündemini oluşturmakta, düzenlenen oturumlarda 100’e yakın yerli ve yabancı üst düzey yönetici bilgi birikimlerini, Türkiye ve çevre  ülkelerden gelen özel ve kamu sektörü temsilcilerine aktarmaktadır. Kongre konuşmacılarının %50’sine yakını Yönetim Kurulu Başkanı/CEO, Yönetim Kurulu Üyesi veya Genel Müdürler’den oluşurken, toplam sunum  süresi 25 ila 50 saati bulmaktadır. Basının yoğun ilgisiyle  konuşmacılarımızın söylemleri gazetelerin ve televizyonların gündemini  oluşturmaktadır. 3.000’i aşkın kişinin katıldığı Kalite Kongresi’nin katılımcı profili genel  olarak orta ve üst düzey yöneticilerden oluşmakta; katılımcıların %50’ye  yakını İstanbul’dan, diğeryarısı ise Anadolu’nun önemli şehirlerinden  katılmaktadır. Katılımcılarımızın yarısından fazlası 25-45 yaş aralığında olup,hali hazırda yönetim kademelerinde bulunan ya da yöneticiliğe  hazırlanan kişilerden oluşmaktadır. Avrupa’nın en büyük kalite kongresinde kaliteye yön veren kuruluşlar  arasında yer almanız dileğiyle… Türkiye Kalite Derneği (KalDer) 
23. Kalite Kongresi’nin Hedefleri • Tüm katılımcılar için stratejik iş ortaklığı fırsatları oluşturmak • Kalite sürecinde hizmet sağlayanlar ile bu yola yeni başlayanları aynı platformda bir araya getirmek • Firmaların gelecek hedeflerine ulaşmaları yönünde, kalite ekseninde çözüm önerileri geliştirmelerini sağlamak • Sektörler arası diyalogları geliştirmek • KalDer üyelerine iş analizi ve yeni fırsatlar için zemin oluşturmak • KalDer’ e yeni üye olmak isteyenleri bu oluşumun içine dahil etmek • Başarı hikayelerinin paylaşılıp, tüm kalite gönüllülerine ulaşmasını sağlamak Kalite Kongresi Katılımcılarının Kazanımları Yönetim Kalitesini hedefleyenler Avrupa’daki en büyük buluşma noktasında; • Katılımcı firmalar Türkiye Kalite Derneği ve TÜSİAD’ın işbirliği ile kar amacı gütmeden gerçekleştirdiği bu etkinlikte bulunarak prestij sağlayacaklar • Sektörünün öncü firmalarının üst düzey yöneticileri ile görüşerek ürün ve hizmetlerini tanıtma fırsatı bulacaklar • Fuar katılımcıları stantlarında sergileyecekleri yeni ürünleri ve hizmetleri tüm katılımcılar ile paylaşacak ve iş ağlarını genişletecekler • Sponsor olarak katılan kuruluşlar ürünlerini ve firmalarını tanıtma imkanının yanı sıra bir çok alanda da görünürlük imkanına sahip olacaklar • Mevcut ve hedef projeksiyonları analiz edecek uzman konuşmacıların yer alacağı kongrede, tüm katılımcılar sektörün geleceğine yönelik bilgiler edinecekler • Katılımcı firma yöneticileri, Türkiye’nin önde gelen firmaları ile aynı platformda buluşarak ürün ve marka yöneticileri ile var olan ilişkilerini güçlendirmenin yanı sıra işbirliklerini geliştirebilecekler • Firmalar mükemmellik yolculuğuna yeni başlamış ya da başlamak isteyen firmalar ile irtibat kurma fırsatı yakalayacaklar • Tüm katılımcılar bu büyük buluşmanın ışığında yeni trendleri takip ederek fikirler geliştirecek, yeni eylemler planlayacak ve yeni müşteriler kazanacaklar
Kongre Tarihi ve Yeri: 23. KALİTE KONGRESİ 17-19 Kasım 2014 İstanbul Kongre Merkezi Harbiye/İstanbul
Ücretli Otopark Seçenekleri İSTANBUL KONGRE MERKEZİ OTOPARKI / 700 ARAÇLIK KAPALI OTOPARK
Kayıt ve Danışma Kayıt ve danışma masaları saat 08:30 itibari ile açık olacaktır. Kayıt Ücreti Kayıt ücretine; kongreye katılım, öğle yemeği, kahve molaları, kongre program kitabı, kongre çantası ve yaka kartları dâhildir. Yaka Kartı Tüm katılımcıların kongre süresince, oturumlar esnasında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını kullanmaları kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir. Sergi Alanı Kongre boyunca Kurumsal Mükemmellik ve Yönetim Sistemleri Fuarı, katılımcıların ziyareti için açık olacaktır. Sertifika Tüm Katılımcılar kongre bitiminde yaka kartlarını göstererek sertifikalarını kayıt masasından alabilirler. Çalıştaylar Çalıştaylar 17 Kasım 2014 İstanbul Kongre Merkezi'nde  gerçekleşecektir. Detaylı bilgiye Çalıştaylar bölümünden ulaşabilirsiniz.
Ayrıntılı ulaşım seçenekleri için; http://iccistanbul.luckyeye.com/istanbul/detay/Ulasim/28/107/0